Nieliczne normotypowe komórki pęcherzykowe tarczycy i skąpy koloid

Witam chciałbym się dowiedzieć co oznacza wynik Biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej tarczycy : Nieliczne normotypowe komórki pęcherzykowe tarczycy i skąpy koloid kat 1 i czy powinnam to leczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Beata

Lek. Tomasz Budlewski

a z czego dokładnie był pobierany materiał. nalezy rozważyć czy biopsja została prawidłowo wykonana i czy nie należalby powtórzyć i ustalić odpowiednią kontrole w USG, prosze koniecznie udać sie do lekarza zlecającego powyższe badanie.