Nieliczne objawy ciąży w 9. tygodniu

Witam. Zaczęłam 9 tyg ciąży. To moja druga ciąża. W pierwszej miałam wszystkie typowe objawy ciężarnej. Teraz, od początku ciąży, nie mam żadnych (!). Ból podbrzusza i większe piersi. Nie mam mdłości, nie jestem senna, nie wymiotuje, dym papierosowy mi nie przeszkadza (mąż pali), węch, dotyk- nie są zaostrzone. W 7 tyg byłam u lekarza, serduszko biło, zarodek 10,5mm. Martwię się. Wizytę mam za 2 tygodnie. Czy to normalne? Może płód nie rozwija się prawidłowo? Podejrzane to... Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje spokojnie poczekac do kolejnej wuizyty u lekarza prowadzacego ciąże. każda ciąza przebiega bardzo indywidualnie wiec obecny brak objawow moze byc naturalny a dopiero wymienione objawy moga wystapic pozniej.