Nieliczne, podkorowe, prawdopodobnie naczyniopochodne ogniska

proszę o intempretacje wyniku MR Drobne , nieliczne , podkorowe, prawdopodobnie naczyniopochodne ogniska , zlokalizowane są w istocie białej płatów czołowych i ciemieniowych.

Nic więcej nie mogę dodać nie znając Pacjenta.
Takie zmiany mogą występować u wielu osób, . Zależy jaki problem, jakie objawy i dolegliwości Konieczna ocena kompleksowa.
Nie leczy się wyników!
Pozdrawiam

Najprawdopodobniej jest to znalezisko incydentalne, a co stwierdza się w badaniu neurologicznym, co w EEG, czy okulista badał dno itd