Nieliczne ziarniaki i odczyn zapalny w cytologii

Mój wynik z cytologi wskazywał na odczyn zapalny. ginekolog po obejrzeniu wyniku-zapisał fluomizin (bez badania). 9 po leczeniu zrobiłam badanie czystości pochwy- oto wyniki : G.C (-) rzęsistek (-) Leukocyty jeden plus Nabłonki dwa plusy Drożdzaki (-) Grzyby (-) Pałeczki kwasu mlekowego jeden plus Bakterie: nieliczne ziarniaki gram plus PH 6.0 stopień czystości 3 . W wymazie bakteriol. wyszło Lactobacillus sp trzy plusy i podejrzenie cytolitic vaginosis. Czy konieczne leczenie?

Milena Lubowicz

Proszę skontaktować się ze swoim ginekologiem, należy wziąć pod uwagę objawy u Pani występujące oraz wynik badania ginekologicznego.
Pozdrawiam