Niemiarowe bicie serca u 18-letniej osoby

Witam. Od czasu do czasu w jakichkolwiek okolicznościach czuje że moje serce zaczyna bardzo szybko bić. Po jakimś czasie, zazwyczaj kilku minutach serce wraca do normalnego rytmu. To walenie jak młot zazwyczaj kończy się jednym mocnym uderzeniem, po czym wszystko wraca do normy. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli epizody będą się powtarzać, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub kardiologa, który po zebraniu wnikliwego wywiadu wykona badanie elektrokardiograficzne. Pozdrawiam.