Niemiarowość bicia serca i stosowanie leków

mam niemiarowość bicia serca ,brałam biosotal 80 rano, 40 wieczorem,niemiarowość nasiliła się i zmieniono mi na metocard 25,jakieś 2 tygodnie były pojedyncze niemiarowości co jakieś 3,4,dni,ale od 3dni znów się nasiliły ,co dalej ?miałam Holtera,było parę pobudzeń nadkomorowych i dlatego dano mi biostal. Teraz nie wiem co dalej .Jestem po udarze mózgu[rok temu]dawno temu brałam opacorden i nie miałam takich takich problemów.Czy to da się wyleczyć.Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z kardiologiem. Co do wyleczenia to trudno jednoznacznie określić szanse na wyleczenie. Raczej użyłbym słowa ''zaleczenie'' - uzyskanie znacznej poprawy.