Nienaturalna bladość skóry, osłabienie oraz silny ból stawów i kości a podejrzenie białaczki

Witam. Mam córkę w wieku 16 lat i ostatnio zauważyłam u niej niepokojące objawy a mianowicie jest nienaturalnie blada,osłabiona,ma strasznie sine worki pod oczami(mimo odpowiedniej ilości snu) ciągle chodzi zmęczona.Zauważyłam również znacznie większoną męczliwość. Pojawiły się również bóle nóg(od kolan w dół)skarży się na stawy. Teraz trwa już 3 dzień(w pierwszym dniu chodzenie wywoływało łzy)bolą ją głównie kości długie.Ma mniejszy apetyt.Czytałam troche i trafiłam na białaczke cz to możliwe?

Witam. Opisane, oczywiście mogą pojawić się w przypadku schorzeń hematologicznych. Mogą świadczyć jednak również o anemii z niedoboru żelaza lub pojawiającej się w przebiegu obfitych krwawień miesięcznych. Sugeruję wykonanie pełnej morfologii krwi i wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie,