Nienaturalna senność, agresja, nerwowość

pilnie potrzebuję porady dotyczącej męża... od jakiegoś czasu jest nerwowy, agresywny, przyznał sie do myśli samobójczych. Od piątku jest nienaturalnie senny (śpi bez przerwy niemalże), zapomina hasła do portali internetowych. Mówi, że mam nie krzyczeć choć mówie normalnym tonem. Pilnie proszę o pomoc ! czy to objawy wskazujące na potrzebę wykonania jakiegos badania ? (tomografia? )

Witam

rzeczywiście to co Pani opisuje, jest niepokojące!
To b.ważne że postanowiła Pani działać - poszukując pomocy dla męża.Proszę skorzystać z porady najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego w Rejonie, rozmowa ze specjalistą (psychologiem, psychiatrą) umożliwi Pani zaplanowanie dalszych działań i ewentualnych badań specjalistycznych czy też leczenia.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Witam,

Proszę zachęcić męża do skontaktowania się z psychologiem/psychoterapeutą. Objawy są niepokojące, warto, żeby porozmawiał ze specjalistą jak najszybciej. Z pewnością jest wytłumaczeni tego stanu rzeczy i podczas konsultacji wiele się wyjaśni, a także zostanie stworzony plan jak pomóc mężowi wrócić do formy.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel