Nienawiść do ludzi

Nienawidzę siebie, nie potrafię lub nie chcę ,,otworzyć" się na ludzi...
ponad rok temu

Bardzo poważne stwierdzenie, ale i niesamowicie ogólne. Trudno cokolwiek wskazać, podpowiedzieć, jeśli brakuje podstawowych informacji o człowieku. Ale podjął Pan/Pani temat, więc mogę przypuszczać, ze opisany stan Panu/Pani doskwiera. Myślę, ze warto rozważyć wizytę u psychologa, który może na żywo pozyska więcej informacji i będzie mógł jakoś pomóc, wskazać kierunek działania. Proszę pamiętać, ze o lepsze życie zawsze warto walczyć. Pozdrawiam.

Witam Serdecznie,

To już mały krok w kierunku otwarcia się na ludzi, kiedy zostało to wypowiedziane...

Zachęcam do zbudowania chociaż jednej ważnej relacji, w czym pomocna mogłaby być zwyczajna rozmowa z psychologiem

Życzę dobrych ludzi wokół,
Irena Mielnik-Madej