Nienawiść do seksu od momentu zajścia w ciążę

Witam mam 29 lat. Za sobą mam 2 nieudane związki. Pierwszy bardzo mnie bił nawet codziennie. 2 to juz związek malzenski z czego mamy 10 letnia coreczke. W tym momencie jestem w związku z młodszym o 4 lata partnerem mamy 2,5 letniego synka. Zanim zaszłam w ciąze współzylismy nawet do 3 razy dziennie,od momentu zajscia w ciaze coraz bardziej nienawidze seksu. tak bardzo bym chciala to zmienic ale to jest silniejsze.Masz zwiazek powoli zaczyna sie rozpadac a ja nie umie sobie z tym poradzić.

Dzień dobry,

Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii - indywidualnej i/lub pary.
Psychoterapia pary raczej dostępna jest wyłącznie w gabinetach prywatnych, natomiast terapia indywidualna jest możliwa w ramach NFZ.

Dzień dobry!

Nienawiść do seksu, silna niechęć jest uczuciem na tyle intensywnym i utrwalonym, że konieczna jest osobista konsultacja z psychologiem i podjęcie psychoterapii. Mogą przyczyniać się do tego doświadczona przemoc, dotychczasowe negatywne wzorce relacji z poprzednimi mężczyznami, ale też inne czynniki, o których Pani dotąd nie wspomina, a mogą być równie istotne. Być może w przyszłości psycholog sugerować będzie również terapię partnerską - wspólną.

Pozdrawiam!