Nienawiść do siebie, płaczliwość i niechęć do życia u 25-latki

Od zawsze mam kompleksy,czuje się gorsza a w chwili obecnej to nasiliło się do tego stopnia że nienawidzę siebie. Ta sytuacja niszczy mój związek i mnie gdyż kompleksy i agresja z dnia na dzień coraz bardziej się nasilają. Ciągle płaczę a moje życie wydaje mi się beznadziejne i bez perspektyw.Chciałabym sobie pomóc. Od swojego lekarza psychiatry nie dostałam skierowania do psychologa a nie stać mnie na prywatne wizyty. Dłużej już nie dam rady Co robić?

Faktycznie potrzebuje Pani psychoterapii. Nie wszystkie ośrodki i poradnie wymagają skierowania. Na Śląsku jest kilka, które przyjmują w ramach kontraktu z NFZ. Zachęcam więc do poszukiwania. Być może tez zdecyduje się Pani na konsultacje psychiatryczna także w tym miejscu.

Nie wiem skąd Pani pochodzi, jednak w każdym wojewódzkim i powiatowym mieście znajdują się poradnie zdrowia psychicznego, które działają w oparciu o NFZ, czyli za darmo, warto je poszukać. Jeszcze trochę a doprowadzi się Pani do depresji, jeśli jeszcze jej nie ma, bo objawy już są. Psychiatra nie daje skierowań do psychologa, ponieważ każdy ma dostęp do psychologa i idziemy tam z własnej woli. proszę o siebie zadbać i znaleźć psychologa terapeutę

Witam. Żeby skorzystać z pomocy psychologa w ramach NFZ potrzebne jest skierowanie od lekarza, który ma podpisany kontrakt z NFZ. Może to być również lekarz rodzinny. Pozdrawiam

Serdecznie pozdrawiam, radzę udać się do psychiatry (idzie się bez skierowania na NFZ)
serdecznie pozdrawiam