Nieodczuwanie podniecenia przez chłopaka

Dzień dobry, kilka lat temu mój chłopak, wcześniej wiecznie podniecony i gotowy do "akcji", całkowicie stracił ochotę na igraszki. Nie jest w stanie poczuć podniecenia, nawet sam ze sobą. Nie jest to kwestia braku erekcji, on po prostu kompletnie nie czuje podniecenia. Badanie układu rozrodczego i moczowego wykazało, że ma wręcz modelowe narządy. Co może być przyczyną zaniku libido na tak długi czas? Wiek 26 lat.

Dzień dobry!

Udzielenie odpowiedzi przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Partner powinien skonsultować się zarówno z lekarzem seksuologiem, jak i psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!