Nieodczuwanie przyjemności z seksu

Witam serdecznie. Proszę wskazać mi kierunek w jakim powinnam się udać aby rozwiązać swój problem. Mam 27 lat, obecnie 3go partnera seksualnego. Mam również dziecko. Nie odczuwam przyjemności z seksu od zawsze. Łęchtaczka reaguje odpowiednio ale przy penetracji pochwy jest tylko ból i dyskomfort. Nie mam ochoty na seks. Tylko proszę nie mówić, ze to normalne, to już słyszałam. Mam wkładkę, nie używam żadnej chemii. To jakby mózg nie współpracował z ciałem. Nie jest to problem z partnerem.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli była Pani badana ginekologicznie i od tej strony wszytsko jest w porzadku, sugeruje wizyte u seksuologa

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli była Pani badana ginekologicznie i od tej strony wszytsko jest w porzadku, sugeruje wizyte u seksuologa.