Nieodczuwanie ruchów dziecka w 21. tygodniu ciąży

witam jestem w 21tygodniu ciazy i nie czuje zadnych ruchow malenstwa lekarza mam dopiero na 20.11 i zaczynam sie martwic. dziekuje za odpowiedz

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od tego czy jest to Pani pierwsze dziecko czy kolejne uważa się, że w różnych tygodniach ciąży kobieta może wyczuć ruchy dziecka. Sądzę, że aby Panią uspokoić to trzeba spróbować przełożyć wizytę na wcześniejszy termin lub udać się do kogoś innego jeżeli to się nie uda.