Nieodwzajemniona miłość do przyjaciela

Dzień dobry ?.Mam pytanie co do mojego przyjaciela ,jestem młodym chłopakiem mam 21 lat .Mój przyjaciel ma 30 lat. I ma bardzo duży problem nie wiem co mam zrobic .Otusz ja go bardzo kocham ,ale on nie może od wzajemnic tego uczucia ,ponieważ tak naprawdę . On marzy o kobiecie i o dziecku .Jego charakter mu na znalezienie kobietz nie pozwala ,bo trudno mu jest znaleść .Po drodze tez interesują go faceci i tak naprawdę on sam nie wie co ma robic .Proszę o pomoć

Witam serdecznie,
Napisałeś, że Twój przyjaciel sam nie wie, czego chce. To wszystko, co napisałeś sugeruje, że on nie akceptuje siebie, nie akceptuje swojej seksualności. Myślę, że w tej sytuacji powinieneś doradzić mu wizytę u psychologa bądź seksuologa.
Pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

No cóż..., nie pozostaje Panu nic innego, jak zaakceptować decyzję Pana Przyjaciela.

Rozumiem, tak jak potrafię, że to może być trudne, gdy są tak intensywne uczucia...

Życzę Panu nowej i pięknej relacji,
Irena Mielnik-Madej