Nieokreślone zmiany w łozie po nerce po nefrektomii nerki

Jestem po nefrektomii nerki z powodu raka jasnokomórkowego,pierwszy stopień złośliwości .Ostatnio robiłam tomografię i są jakieś nieokreślone zmiany w łozie po nerce.Mam czekać pół roku na kolejne badanie.Czy nie jest to zbyt długo? Co powinnam robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zmiany są nieokreślone, powinna mieć Pani przeprowadzoną dokładniejszą diagnostykę. Sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem.