Nieokreślone zmiany w łozie po nerce po nefrektomii nerki
Jestem po nefrektomii nerki z powodu raka jasnokomórkowego,pierwszy stopień złośliwości .Ostatnio robiłam tomografię i są jakieś nieokreślone zmiany w łozie po nerce.Mam czekać pół roku na kolejne badanie.Czy nie jest to zbyt długo? Co powinnam robić?

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli zmiany są nieokreślone, powinna mieć Pani przeprowadzoną dokładniejszą diagnostykę. Sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem.