Nieostre widzenie, odczucie odrealnienia po zażyciu dopalacza

Witam mój problem jest spowodowany przez zażycie dopalacza prawdopodobnie nazywał się suria lub jakoś podobnie przez okres ok 9 dni bardzo źle się po nim czułem bałem się zasnąć w nocy miałem mroczki przed oczami, stany lękowe, moje widzenie było tak jakby za ostre miałem uczucie odrealnienia jednak po tych 9 dniach od zażycia tego dopalacza naglę mój stan się polepszył jednak później myśląc że już nic złego stać się nie może w następnych dniach zapaliłem3xmarihuanę ciagdalszywnastepnymzapytaniu

Witam serdecznie.
Zdecydowanie powinieneś zgłosić się do lekarza. Tak zwane dopalacze są substancjami bardzo groźnymi, ze względu na to że w zasadzie do końca nie wiadomo co wchodzi w ich skład i w jakie interakcje (również z marihuaną) mogą wchodzić. Musisz wiedzieć, że zażywanie tego typu substancji może być groźne zarówno dla Twojego zdrowia jak i życia. Zdecydowanie odradzam zażywanie tego typu substancji w przyszłości.

Dzień dobry!

Przyjmując środki psychoaktywne o niewiadomym składzie i łącząc je ze sobą, nigdy nie możemy przewidzieć, jaki wpływ będą miały na nasz organizm. Jeśli obecnie Pana stan zdrowia niepokoi Pana, utrzymują się niepokojące objawy, proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam!