Nieostre widzenie po zmianie soczewek kontaktowych

Witam, mój problem dotyczy soczewek kontaktowych. Moja wada wzroku to OP -8 oraz OL -8,5 (BC 8,6; DIA 14mm). Przez 5 lat używałam soczewek Iwear XR supreme (obecnie iWear Oxygen). Podczas ostatniej wizyty u okulisty, za namową lekarza, zmieniłam soczewki na Pure Vision. Pani doktor twierdziła, że będę w nich widzieć nawet lepiej.Wydaje się, że wszystkie parametry są takie same, moc soczewek także. Mimo to,mija tydzień od użytkowania soczewek,a ja wciąż widzę nieostro. Co może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wrócić do poprzednich soczewek i zobaczyć jak będzie. Jeżeli efekt będzie nie taki proszę ponownie udać się do lekarza okulisty.