Niepełne ataki przy epilepsji

Pytanie do lekarza neurologa. Czy to jest normalne ze u meza ktory ma epilepsje, rozpoznana 1 rok temu po zazywaniu Keppry nadal wystepuja co noc przed zasnieciem niepelne ataki, w dodatku maz b zle sie czuje ma okropny rozsadzajacy bol glowy, trzesa mu sie rece, przewraca oczyma, krzyczy,ma leki, bol zoladka. Lekarz neurolog stwierdzil ostatnio ze jego zdaniem maz nie jest chory na epilepsje (do tej pory mial 3 pelne ataki z utrata przytomnosci)i kazal powoli wrocic do Epilimu300. Co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić przyczynę lekarz musi zbadać pacjenta. Ja ze swojej strony mogę tylko polecić udanie się jeszcze raz do neurologa. Bez badania nie można się wypowiadać.