Niepełne zbliżenia, różowy śluz i ból piersi a możliwość ciąży

Witam Serdecznie, Miesiaczkuje od paru lat regularnie, cykle 29dniowe. W 9dc i 17dc doszlo do zblizenia nie pelnego, stosunek przerywany. w 18dc pojawil sie gesty rozowy sluz i jednorazowy bol piersi. Miesiaczka spoznia mi sie juz 4ty dzien, wykonalam 2 testy ciazowe, jeden 2 dni po terminie negatywny, drugi dzisiaj, czyli 4 dni po terminie, czy wobec tego jest jeszcze szansa na ciaze?

Piotr Pilarski

Jeśli test 14 dni po stosunku jest negatywny to jest mało prawdopodobne aby była Pani w ciąży.

Pozdrawiam.