Niepełny stosunek bez prezerwatywy a ryzyko ciąży

Witam! Przedostatnią miesiączkę miałam 13.07, ostatnią 10.08 - krwawienie u mnie trwa zazwyczaj do 5-6 dni z tym że pierwsze 2-3dni to mocne krwawienie. Wczoraj doszło do zbliżenia z moim chłopakiem, kochaliśmy się, a raczej nie kochaliśmy bo nie doszło do całkowitej penetracji, ponieważ poczułam ból - problem w tym że nie miał założonej prezerwatywy. Dodam że jego penis nie był całkowicie twardy, nie doszedł, nawet przy pieszczotach oralnych. W skrócie sytuacja była taka: brak gumy, włożenie członka tylko na 'głębokość błony dziewiczej, szybkie wyciągnięcie go, brak wytrysku, niepełna erekcja. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Witam serdecznie! W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. O ile do zbliżenia doszło na początku trwania dni płodnych to chwilowe wprowadzenie członka na początku stosunku niesie za sobą znikome ryzyko pozostawienia preejakulatu mogącego zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. W przyszłości proszę jedynie pamiętać, iż błona dziewicza nie stanowi bariery dla plemników. Pozdrawiam