Niepełny stosunek i opuchnięte wargi sromowe

witam. W dniu owulacji mój chłopak wszedł we mnie na mniej niż 1 minutę potem powtórzył też na nie całą minutę. Następnie zauważyłam krew na pochwie i spuchnięte wargi sromowe. nie wiem co mi jest. czy może być to ciąża? proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy zdecydowanie nie pozwalają ocenić ryzyka ciąży. Ponieważ współżyli Państwo jednak bez zabezpieczenia, takie ryzyko jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży wskazane jest wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.
A propos Pani objawów, najprawdopodobniej jest to wynik podrażnienia. Obecność krwi może także świadczyć o uszkodzeniu błony dziewiczej. Proponuję zastosowanie probiotyku dopochwowego. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek inne niepokojące objawy, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.