Niepełny stosunek pierwszego dnia okresu a ryzyko ciąży

Witam! Podczas kąpieli pod prysznicem z moim partnerem zrobiliśmy rzecz nierozważną do końca, bo partner wsadził członka (żołądź był wsadzony dosłownie na minutę) podczas mojego pierwszego dnia okresu. Cykle mam raczej regularne, ostatni miesiąc dostałam co 31 dni, a tak to od pół roku dostaję i nawet wcześniej dostawałam raczej co 28,30 dni, więc przedział 28-34 dni to moje cykle. Mam pytanie, czy mogę być w ciąży, jeśli to był pierwszy dzień okresu i nie było wytrysku do pochwy tylko wydzielił sie ten płyn z członka? Czy miałam wtedy dni płodne? I muszę dodać, że minęło już 6 dni od tego wydarzenia i okres skończył mi się dwa dni temu i mam poranne mdłości, nie mam apetytu, nawet często oddaję mocz, ale nie jest to chodzenie co chwilę. Dzisiaj ból głowy od rana i ogólnie strasznie się stresuję, natomiast nie boli mnie nigdzie w podbrzuszu, w jajnikach, nic co jest w okolicach brzucha. Dzień tego wydarzenia pod prysznicem to 14 lipca 2012 (pierwszy dzień miesiączki (krwawienia)) a skończyłam krwawienie 19 lipca 2012 r. Proszę o odpowiedź, bo bardzo się martwię, stresuję i niepokoję. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Witam serdecznie! Przy podanej długości cykli dni płodne przypadają na 8-23 dzień cyklu. Oznacza to, że w czasie miesiączki nie jest Pani płodna, a tym samym ryzyko ciąży jest znikome. Opisywane dolegliwości również nie wskazują na ciążę. O ile niektóre z nich są prawdopodobnymi objawami ciąży, to występowanie ich już 6 dni po zbliżeniu sugeruje inne podłoże. Pierwsze objawy odczuwalne są zwykle po 4 tygodniu ciąży, co związane jest z czasem jaki potrzebuje komórka jajowa na bycie zapłodnioną, migrację, zagnieżdżenie itd. Ze względu na opisywany stres związany z obawami o ciążę, wydaje się, że dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Pozdrawiam