Niepełny wzwód i częściowa stulejka

Witam mam 18 lat 184 cm wzrostu i 85 kg wagi.Mój problem dotyczy niepełnego wzwodu.Od najmłodszych lat sie masturbuje. Mam częściową stulejkę. Od niedawna mam problem, poznałem dziewczyne,probowalismy współżyc jednakze nie doszło do stosunku poniewaz niby mialem wzwod ale nie do konca.Penis nie jest wystarczajaco twardy i sztywny aby odbyc stosunek.Proszę o pomoc jak to wyeliminować jestem załamany,strasznie mnie to dręczy i nie czuje się przez to 100% procentowym mężczyzna.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem urologiem w kwestii stulejki, którą być może należy usunąć zabiegowo. Dodatkowo konieczna jest dłuższa rozmowa dot. Pana sytuacji życiowej, ogólnego stanu zdrowia itp. oraz wykonanie badań (np. hormonalnych, w kierunku cukrzycy czy zaburzeń krążenia), aby zdiagnozować przyczyny niepełnej erekcji.

Pozdrawiam!

Lek. Artur Jeliński Urolog

W tym wieku zabuezania erwkcji maja podloze emocionalen i alkchol wcale nie musi panu pomoc na poczatek proponuje owiedzic urologa zeby zobaczyc co z tym naletkiem

Nie ma się co załamywać, tylko odwiedzić lekarza-seksuologa. Być może trzeba będzie zrobić zabieg na napletku, ale to trzeba zobaczyć.
Należałoby rozważyć gabinety katowickie.
Jeśli zainteresowałoby to Pana, to proszę zadzwonić do mnie , najlepiej po godz.21.
Pozdrawiam. JW, Poznań.