Niepełny wzwód i nadmierne pocenie okolic intymnych

Witam, mam 18 lat i problem z twardością członka, a mianowicie erekcja wygląda na poprawną, ale członek nie jest na tyle twardy abym mógł się kochać z dziewczyną. Mam jeszcze 1 problem z nadmiernym poceniem się odbytu oraz wydzielaniem brzydkiego zapachu, którego ja nie czuję.

Witam
Aby kompleksowo odpowiedzieć na pana pytanie konieczne jest badanie ,co w wypadku pomocy przez internet jest niemożliwe. Sugeruje wizytę u specjalisty- lekarza seksuologa w swojej okolicy, ponieważ przyczyny mogą być na rożnym tle.

Pozdrawiam