Niepełny wzwód i szybki wytrysk - co robić?

Witam. Od dłuższego czasu mam problem ze wzwodem. Mam niepełny wzwód i po krótkim czasie mam wytrysk. Co mam robić? Z góry dziękuję za odpisanie.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

przyczyn zaburzeń wzwodu jest dużo, natomiast Pan udzielił zbyt małej ilości informacji, aby możliwa była identyfikacja problemu. Jeżeli problem jest długotrwały lub nawracający, proszę udać się na wizytę do urologa lub seksuologa.