Niepełny wzwód po codziennej masturbacji

Witam.Mam 19 lat. . Mój problem pojawił sie około 2 misięcy temu kiedy podczas stosunku ( nowej pozycji ) mój członek po prostu opadł. póżniej było wszystko jak dawniej. jakiś czas później pojawił się problem ponieważ mój wzwód niejest pełny ( mój członek niejest taki twardy i szybko opada ) a kiedy dochodzi do stosunku szybko osiągam orgazm. Tak masturbowałem się i to codziennie nawet 3-4razy. Jednak kiedy problem się nasilił skończyłem z tym. Proszę o podanie możliwych przyczyn i jak to leczyć

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.