Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 0 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niepełny wzwód u 32-letniego mężczyzny

Witam Mam typowe pytanie w temacie meskich problemow z seksem. 32 lata, zonaty od 10 lat, nie masturbuje sie(odkad jestem zonaty sporadycznie), porno nie ogladam. Martwi mnie, ze mam ochote na seks, mysle o nim, ale moje cialo tego nie manifestuje fizycznie(niepelny wzwod 8/10 przyp, podczas pieszczot/stosunku potrafi kika razy opasc i wstac na nowo..., czasem szybki wytrysk). Zona nadal jest dla mnie atrakcyjna, wiec nie rozumiem?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan możliwość to proszę udać się do lekarza seksuologa, w przeciwnym przypadku - lekarz androlog/urolog.

0

Witam Pana, Podał Pan zbyt mało szczegółów- zarówno odnośnie Pana ogólnego stanu zdrowia, swojego stanu emocjonalnego w ostatnich miesiacach ( czy w Pana życiu nic istnotnego się nie zmieniło? Nie było żadnych przykrych wydarzeń?) Wymaga Pan przeprowadzenia diagnostyki ogólnego stanu zdrowia (przez lekarza seksuologa lub zacząć od lekarza rodzinnego jesli dawno Pan nie był), gdyż problemy z erekcją mogą stanowić zwiastun różnych problemów zdrowotnych takich jak ch. wieńcowa, miażdżyca, cukrzyca, choroby endokrynologiczne. Jesli wszystkie podejrzenia odnośnie wymienionych zaburzeń nie zostaną potwierdzone, wtedy potrzebna będzie diagnoza psychoseksuologiczna i ew. terapia seksualna. Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety