Niepełny wzwód u 32-letniego mężczyzny

Witam Mam typowe pytanie w temacie meskich problemow z seksem. 32 lata, zonaty od 10 lat, nie masturbuje sie(odkad jestem zonaty sporadycznie), porno nie ogladam. Martwi mnie, ze mam ochote na seks, mysle o nim, ale moje cialo tego nie manifestuje fizycznie(niepelny wzwod 8/10 przyp, podczas pieszczot/stosunku potrafi kika razy opasc i wstac na nowo..., czasem szybki wytrysk). Zona nadal jest dla mnie atrakcyjna, wiec nie rozumiem?

Witam Pana,

Podał Pan zbyt mało szczegółów- zarówno odnośnie Pana ogólnego stanu zdrowia, swojego stanu emocjonalnego w ostatnich miesiacach ( czy w Pana życiu nic istnotnego się nie zmieniło? Nie było żadnych przykrych wydarzeń?) Wymaga Pan przeprowadzenia diagnostyki ogólnego stanu zdrowia (przez lekarza seksuologa lub zacząć od lekarza rodzinnego jesli dawno Pan nie był), gdyż problemy z erekcją mogą stanowić zwiastun różnych problemów zdrowotnych takich jak ch. wieńcowa, miażdżyca, cukrzyca, choroby endokrynologiczne. Jesli wszystkie podejrzenia odnośnie wymienionych zaburzeń nie zostaną potwierdzone, wtedy potrzebna będzie diagnoza psychoseksuologiczna i ew. terapia seksualna.

Pozdrawiam!