Niepełny wzwód u 34-letniego mężczyzny

Od jakiegoś czasu mam problem z brakiem pełnego wzwodu. Erekcja jest "na zawołanie" jednak członek nie jest twardy jak kamień. Umożliwia to normalne współżycie, ale potrafi się czasem wygiąć podczas stosunku i co sprawia ból mojej partnerce. Mogę się wciąż kochać 5 razy dziennie, ale to jednak nie jest pełna erekcji. Ponadto podczas stosunku, czy masturbacji obserwuję lekkie popuszczanie spermy po kropelce, przez co mam problem z "dojściem". Czy to się da jakoś leczyć?

Prawdopodobnie warto obniżyć częstotliwość kontaktów.
Już sławny, przedwojenny Dr Van der Velde przestrzegał przed przyzwyczajaniem partnerki do swojej maksymalnej sprawności.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!