Niepełny wzwód uniemożliwiający odbycie stosunku

Mąż ma niepełny wzwód uniemożliwiający odbycie stosunku , brał sildenafil actavis 100mg- urolog , potem levitrę 100 mg-seksuolog, i nic nie pomaga .Ma 37 lat , testosteron i wyniki krwi w normie , pali , rzadko pije . Znamy się 2 lata ,mąż pracuje w delegacji widzimy się co 1,5 miesiąca przez tydzień. Chcemy mieć dziecko ,ale jesteśmy bezsilni i zrozpaczeni.... Co dalej ....

Rozdzielenie małżeństwa sprzyja problemom seksualnym i utrudnia prokreację.
Co dalej - jest istotnym pytaniem.
Skuteczne leczenie też jest w takiej sytuacji problematyczne.
Nikotynizm jest narkomanią sprzyjającą zaburzeniom wzwodu w sposób istotny, choć zapewne nie jest to jedyny czynnik powodujący problem.
Internetowo nie mogę Państwu pomóc.
Nawet w gabinecie są trudności w leczeniu w takich przypadkach.
Najlepiej jak udałoby się częściej widzieć z mężem, kilka razy do roku po tygodniu - to bardzo mało...
I przypominam: nikotynizm to wróg udanego seksu.
Proszę nie rezygnować z wizyt u lekarza seksuologa.
Zachęcam do szukania pracy bliżej domu, może się uda?
Pozdrawiam Państwa. JW, www.seksuologia.org.pl