Niepewność dotycząca uczuć do narzeczonego

Witam. Mam taki problem. Nie jestem pewna uczucia do swojego narzeczonego. Mamy roczne dziecko i za rok planujemy slub. Mamy inne charaktery. Ja poswiecam sie cala dla rodziny on zas by chcial na ryby, na grzyby itd. Mialam kiedys faceta z ktorym bylam 3 lata. Byla to moja wielka milosc. Rozstalismy sie przez jego chora zazdrosc. Wtedy moj obecny byl naszym kolega. Gdy rozstalam sie z tam tym facetem on mnie wspieral i pocieszal i tak sie zwiazalismy. dzis mysle ze to przyzwyczajenie. Co robic?

Zachęcam do skorzystania z psychoterapii par i małżeństw. Rozmowa, przyjrzenie się priorytetom, możliwościom budowania stabilnego i bezpiecznego związku pozwoli ustalić, czy wspólna droga jest dla Państwa najlepszym rozwiązaniem, pracować nad zmianą i lepszym rozumieniem się nawzajem lub tez rozstaniem w pokojowy sposób.