Niepewność wobec swojej orientacji

Witam Nie jestem pewny swojej orientacji. Chciałbym mieć Dziewczynę, Narzeczoną a w końcu Żonę, stworzyć Rodzinę i mieć Dzieci. Jednak zauważyłem, że również podobają mi się i podniecają mnie chłopacy w podobnym wieku. Nie chce mieć chłopaka i tworzyć z nim związku, bo nie możliwym jest założenie rodziny z drugim mężczyzną. Jednak ostatnio sam nie wiem która płeć mnie bardziej pociąga fizycznie (chyba ta sama), a to jest sprzeczne totalnie z moimi poglądami.

Dzień dobry.

Wydaje się, że najlepiej byłoby przyjrzeć się Pańskiemu problemowi podczas konsultacji psychologicznej bądź seksuologicznej, do której zachęcam.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Orientacja seksualna jest w dużym stopniu wrodzona i niezależna od naszej woli. Stąd jest możliwe odkryć w sobie orientację homoseksualną lub biseksualną i czuć z tego powodu dyskomfort, niechęć, złość, żal.
W poszukiwaniu, odkrywaniu swojej tożsamości seksualnej pomocna jest psychoterapia.

Pozdrawiam!