Niepłodność pierwotna a szanse na powodzenie in-vitro

Parę dni temu wyszłam ze szpitala po operacji histero.-laparaskopowej. Na wypisie rozpoznanie: niepłodność pierwotna. podejrzenie polipa endometrialnego. Wada macicy:macica jednorożna z jamą macicy bez połączenia z główną jamą macicy. Obustronna niedrożność jajowodów. polip został usunięty i zabrany do analizy histo.patolicznej czy mam szanse na powodzenie in vitro? czy można pobrać w ogóle ode mnie jajeczka do transferu? czy były już podobne przypadki jak mój i skończyły się powodzeniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od tego czy w jajnikach są pęcherzyki które ulegają owulacji i czy będą np. podlegać stymulacji oraz jakiej wielkości jest jama macicy i jak podczas cyklu zachowuje się błona śluzowa. Proszę koniecznie udać się do kliniki leczenia niepłodności.