Niepohamowane ataki kaszlu u 55-latki

NIEPOHAMOWANE ATAKI KASZLU - od lat mam niepohamowane ataki kaszlu. Te ataki następują podczas posiłków, wywołują je suche potrawy np ciasto a na pewno potrawy z ostrymi przyprawami. Początek tej dolegliwości wiąże z kuracją sterydową na drobną dolegliwość. Od lat staram to wyleczyć u wielu specjalistów ale bez skutku, kuracja w kierunku alergii i innych nie przynosi spodziewanych rezultatów. Profesor, klinika nawet bioenergoterapeuta są bezradni. Nie wiem już kogo zapytać o kaszel? Proszę o podpowiedź

Szanowna Pani, przykro mi ale z poziomu portalu nie jestem w stanie Pani pomóc. Pozdrawiam