Niepoinformowanie rodziny o ślubie

Witam zacznę od tego ze mam 21 lat mam córeczkę i jeszcze obecnie mieszkam z mama. 20 grudnia biorę ślub i planuje się wyprowadzić nikogo nie zaprosiłam na ślub z mojej rodziny nawet im nie powiedzialam bo nie tolerują mojego związku z obecnym chlopakiem i odczuwam wrażenie ze wo gole moja mamę moje życie nie interesuje. Choć zaczynam mieć wyrzuty sumienia ze im nic nie o ślubie nie powiedziałam dręczy mnie to nie wiem co robic. pomocy

Witam,
Ma pani prawo do swoich decyzji. Proszę wziąć pod uwagę, że każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Może szczera rozmowa z mamą o uczuciach okaże się pomocna?
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza