Niepokój i roztrzęsienie organizmu

Mam 40 lat od pewnego czasu odczuwa niepokój, roztrzęsienie, mam wrażenie jakbym cała trzęsła się w środku. Drżą mi mięśnie, mam mroczki przed oczami, dreszcze, bóle głowy. Sama nie wiem co się ze mną dzieje. jestem skołowana i otumaniona, mam problemy z koncentracją. Nie mogę normalnie funkcjonować. Ciągle wydaje mi się że jestem poważnie chora lub coś się stanie moim bliskim. Ta sytuacja jest nie do wytrzymania, Proszę o pomoc .nie wiem do jakiego lekarza się udać.

Witam. Podane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia lękowe, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystała Pani z pomocy psychologa i psychiatry.