Niepokojące dolegliwości u 4-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie, synek 4 miesiace, karmiony piersia. Od urodzenia bardzo placzliwy, malo spi. Od samego poczatku robi duzo wodnistych kupek z duza iloscia sluzu. Od miesiaca z wielkim bolem ssie piers, wygina sie przy tym, krzyczy i placze. Poza tym ma silne skurcze brzuszka, czesto zgina sie w pol. Podaje mu kropelki przeciwkolkowe i na laktaze. Ja jestem na diecie bezmlecznej i bezgluenowej. Nic pomaga, jest coraz horzej. Pediatra nie wie co to moze byc. Prosze o pomoc. Co to moze byc?Jakie badania moge wykonac? Jestem juz na skraju zalamania.

czy przez sen karmienia również są tak trudne? czy przy szumie dziecko się uspokaja i je prawidłowo? może powinna się Pani skonsultować z doradcą laktacyjnym, może dziecko nieprawidłowo ssie pierś - łyka dużo powietrza i stąd dolegliwości brzuszne