Niepokojące krostki

Witam! Wewnątrz moich warg sromowych pojawiły się malutkie krostki. Wyglądają one trochę jak oparzenie pokrzywy, mam je od 2 dni. Bardzo się niepokoję, czy to nie jest przypadkiem opryszczka. Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisane przez Panią zmiany rzeczywiście mogą wynikać z infekcji. Niestety bez badania nie potrafię tego potwierdzić. Jeżeli zmianom towarzyszy nieprawidłowa wydzielina z pochwy, ból, pieczenie czy świąd, to powinna Pani udać się do ginekologa lub dermatologa. Podobnie jeżeli wystąpiły po stosunku płciowym.

Pozdrawiam.