Niepokojące łapanie oddechu u 20-dniowego noworodka

Dziwne rzeczy dzieją się z moim dzieckiem ma 20 dni .Od urodzenia praktycznie zdarzają się takie momenty,ze nagle leży,otwiera buzie szeroko kilka razy jakby chciał łapać powietrze.Wygląda na to jakby dusiło się,nie mogło oddychać zaraz go podnoszę i łapie oddech po czym za 5 sekund znów wszystko jest ok Mój synek nie jest wcześniakiem , nie pokojscy objaw u niego to głośne oddychanie charczenie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie układu oddechowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem pediatrą.