Niepokojące objawy - czy to był zawał?

Dzień dobry. Chciałbym spróbować ustalić, czy pewna bliska mi osoba mogła przejść zawał, na podstawie zażywanych leków: P***, C***, B***, D***, I***. Osoba ta twierdzi, że nie miała zawału. Dla mnie (i tej osoby) jednak byłoby wskazane wiedzieć, czy prawda nie jest zatajona.

Witam serdecznie,

po przebytym zawale mięśnia sercowego zaleca się stosowanie następujących leków:  inhibitora ACE, B-blokera, kawsu acetyolsalicylowego, klopdogrelu oraz statyny. Trzech ostatnich preparatów nie ma wśród wymienionych leków, które otrzymał pacjent. Dlatego bardzo mało prawdopodobne, aby pacjent przeszedł udokumentowany zawał mięśnia sercowego. Mogą to rozstrzygnąć badania EKG oraz ECHO serca.

Pozdrawiam