Niepokojące objawy po operacji rzepki

Witam, do jakiego lekarza powinnam sie udac? Jestem po operacjach na kolana (podwichniecia rzepki,prawdopodobnie one mialy wplyw na ponizsze objawy)Objawy: promieniujacy bol od dolu kregoslupa, przez posladek,udo do kolana (czasem do stopy), przeskakujace biodro, czasem przy lezeniu na plecach 'przeskakuje' dolna czesc kregoslupa, po szybkim wstaniu mam uczucie, ze nogi mi sie zapadaja i ciezko sie chodzi, dodatkowo wystepuja bole stawow. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.