Niepokojące przełykanie śliny a wynik TSH

Bylam dzisiaj u lekarza, lekarka sprawdziła mi tarczycę ponieważ kiedy przełknęłam ślinę coś ją zaniepokoiła, sprawdziła mi szyje i mówi że to pewnie dlatego że jestem chuda bo nie wyczuwa żadnych guzków, wyniki tsh sprzed dwóch dni 1,409. Pani doktor trochę mnie nastraszyła ale skoro nic nie wyczuła to nie powinnam zachodzić w głowę?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że najlepszy obraz stanu klinicznego ma Pani dr badająca. Proponuję udać się z powyższym wynikiem do lekarza zlecającego. Na podstawie kolejnego badania będzie mógł określić czy konieczne są dalsze konsultacje.