Niepokojące uczucie przy mostku podczas schylania

Witam podczas siadania i schylanie nagłego zgięcia czuje w gardle przy mostku dziwne uczucie jakby cos mi tam wybuchało jakies pękanie powietrza powtarza sie to kilka razy nie boli tylko dziwne uczucie co to moze byc? Miałam gastroskopię i nic , byłam na psychoterapii na nerwice lekowa ale teraz mam więcej objawów co to moze byc? Od kilku dni mam tak za każdym razem jak sie szybko poruszę prosze o jakaś radę i pomoc

Witam,
z konkretnym objawem należy najpierw iśc do lekarza,u którego się Pani leczy i jeżeli jest to podłoże nerwicowe,potrzebna jest dalsza psychoterapia.Nasilenie ilości objawów może być jednym z etapów tej metody,ale powinna Pani zgłosić to prowadzącemu terapeucie,gdyż całkiem możliwe,że z jakiegoś powodu nasilił się lęk,który nadal wyrażany jest poprzez obaw fizyczny.
Pozdrawiam i zachęcam.