Niepokojące wyniki badań krwi u taty

Dzień dobry bardzo proszę o pomoc. Mój tata odebrał dzisiaj wyniki. Jutro idzie do lekarza. Ale pisze już dzisiaj ponieważ się bardzo martwię. AST 723 ALT 418 BILIRUBINA CAŁKOWITA 4.06 FOSFATAZA ZASADOWA 184 GGTP 2036

Pilna konsultacja z lekarzem, który zlecił badania. Bardzo podwyższone wszystkie parametry - nie znam niestety stanu klinicznego pacjenta więc nie mogę się w żaden sposób odnieść do analizy