Niepokojące wyniki badania krwi 49-latki

Dzień dobry. Moja mama wróciła od lekarza z niepokojącymi dla niej badaniami. Proszę powiedzieć, co jest nie tak i co robić dalej. Leukocyty: 3.4 Limfocyty#: 1.4 Monocyty#: 0.4 Granulocyty#: 1.6 Limfocyty%: 39.9 Monocyty%: 12.7 Granulocyty%: 47.4 Erytrocyty: 4.67 Hemoglobin: 12.5 Hematokryt: 36.7 MCV: 78.6 MCH: 26.8 MCHC: 34.1 RDW: 13.7 PCT: 0.157 Płytki krwi: 189 MPV: 8.3 PDW: 12.8 Wiek 49 lat, kobieta. Proszę o radę.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Należy podać jednostki w jakich są wyniki i normy podane przez laboratorium (można wykonać zdjęcie wyniku i wkleić je do wątku). Istnieją różne metody laboratoryjne pomiaru niektórych parametrów i różnią się one między sobą zakresem norm i jednostkami.
Czy występują jakiekolwiek objawy choroby?
Czy mama leczy się na coś przewlekle?
Czy przyjmuje jakieś leki na stałe?
Bez w/w informacji interpretacja wyników jest praktycznie niemożliwa do przeprowadzenia.