Niepokojące wyniki badania krwi i wybór specjalisty

Witam. Mam na imie Halina 59 lat.Ostatnio robiłam badania i niepokoją mnie niektóre wyniki.Odczyn Waalera-Rose 32 IU/ml , RDW-SD 46,6 , PCT 0,37 %. Czy mam się czym martwić ? Nie wiem czego dotyczą te badania. Prosze o informację do kogo ewentualnie mam się udać po pomoc. Z poważaniem Halina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z otrzymanymi wynikami badań proszę udać się do specjalisty reumatologa. Do poradni reumatologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.