Niepokojące wyniki badania moczu oraz USG

Witam mam 27 lat ostatnio odebrałam wyniki moczu erytrocyty 25 ul , w osadzie nabłonki okrągłe 0-2-4 leukocyty 3-8 erytrocyty wyługowane 0-2 dziś tez miałam usg i widać wyraźne wzmożone odbicie z obu ukm z licznymi drobnymi echo dodatnimi strukturami po wizycie w wc poszerzenie nadal widoczne. Proszę o jakieś tłumaczenie tych wyników nigdy nic takiego nie wchodzilo w usg .

Taki obraz USG układu moczowego oraz wynik badania ogólnego moczu sugeruje występowanie drobnych złogów w układzie kielichowo-miedniczkowym obu nerek. W takim przypadku zaleca się pełne nawodnienie, środki rozkurczowe. najlepiej w tej sprawie skonsultować się jeszcze bezpośrednio z urologiem, który zaleci odpowiedni sposób postępowania.