Niepokojące wyniki OB, LY i GR

Witam, odebrałam dzisiaj wyniki z morfologii i zaniepokoiły mnie 3 wyniki: OB 24 (3-12) LY% 47,9 (20-45) GR% 45,6 (50-66) Czy mam się czegoś obawiać? tydz temu byłam bardzo przeziębiona, już praktycznie mi przeszło, dodatkowo przyjmuję antykoncepcję hormonalną. Na badanie zgłosiłam sie ponieważ trochę słabiej się czułam.

Witam!
Jako że jest Pani po infekcji wyniki mogą świadczyć o naturalnej odpowiedzi odpornościowej organizmu. Nie należy się nimi przejmować. Na przyszłość nie polecam robienia morfologii krwi w okresie rekonwalescencji po infekcji.