Niepokojące zachowanie u 2-latka

Witam.Jestem babcią 2latka i widzę że z dzieckiem jest coś nie tak. Nie gaworzyło, nie mówi sylab z jego gardła wydobywa się jedynie krzyk lub pisk. Jest agresywne, wali głową w podłogę, złości się bije rodziców nie wykonuje poleceń typu daj, chodź, masz, nie bawi się z dziećmi jest zły, potrafi nosić w rące cały dzień kredki, nie pozwoli sobie zabrać, nic nie chce jeść, nie reaguje na wołanie i wiele jeszcze innych ma niepokojących mnie objawów. Gdzie można w Katowicach zdiagnozować dziecko.?

Witam,
W takiej sytuacji proszę skonsultować dziecko u neurologopedy lub psychologa dziecięcego. Odpowiednią pomoc uzyska Pani w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Pozdrawiam,
Karolina
Schaefer-Kopaszewska
logopeda-pedagog

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Konieczna jest wizyta u psychologa i neurologa.
W Katowicach proszę sprawdzić w placówce In Corpore. Polecam też neurologa Jolantę Surmacz Kampa niestety nie wiem gdzie obecnie przyjmuje ale warto poszukać bo ma bardzo dobre opinie u rodziców.
Pozdrawiam AM