Niepokojący kaszel i bóle w klatce piersiowej

Witam, mam 31 lat, jestem osoba palaca,prowadze aktywny tryb zycia,od pewnego czasu odczowam co jakis czas bol w klatce pierwsiowej, niepokojacy kaszel, kaszel nie pojawil sie z przeziebienia ,pomyslalem ze to od papierosow...,czasem musze pozadnie od kszaknac od kaszlec bez przyczyny, czasem miewam bole w okolicy klatki pierwsiowej, moje stopy czesto nadmiernie sie poca, kiedys tak niebylo,prosze o pomoc

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pana problemów zdrowotnych jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie